Masaż - Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
MASAŻE:
 
Klasyczny masaż całego ciała
Jedna z najstarszych metod terapeutycznych. Upiększa ciało, podnosi jego walory zewnętrzne, poprawia wygląd skóry i sprawność mięśni. Doskonale usprawnia funkcje wszystkich układów naszego organizmu. Wpływa też bardzo pozytywnie na nasz układ nerwowy, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia, wycisza.
Czas:60 min./Cena: 90zł
Częściowy klasyczny masaż leczniczy / tkanek głębokich / relaksujący
Czas:30 min./Cena:  45zł
Modelujący masaż wspomagający odchudzanie
Intensywny, antycellulitowy, ujędrniający i zapobiegający powstawaniu rozstępów masaż ciała z uwzględnieniem  najbardziej  "wymagających" partii ciała na bazie olejku o właściwościach antycellulitowych.
Czas:50 min./Cena: 80zł.
Relaksujący masaż ciała – ciepłym olejem
Relaksacyjny, aromaterapeutyczny zabieg całego ciała, wykonywany ciepłym olejem przy dźwiękach orientalnej muzyki. Doskonale stymuluję dobre samopoczucie, spokój ducha i ciała.
Czas:60 min./Cena: 80zł.
Masaż bańką chińską
Masaż gumową bańką chińską z elementami drenażu powoduje silne przekrwienie, a co za tym idzie dotlenienie, uelastyczenienie i ujędrnienie skóry. W widoczny sposób poprawia koloryt skóry oraz wspomaga działanie antycellulitowe. Masaż stosowany jest na wybrane partie ciała, oraz dostosowany jest do indywidulanych odczuć klienta.
Czas: 30 - 45min./Cena: 60zł
Masaż lodem
Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zwiększa zakres ruchu stawów. Zmniejsza napięcie mięśni. Ułatwia rehabilitację. Doprowadza do silnego przekrwienia mięśni, co podwyższa stężenie dostarczanego do nich tlenu, szybko leczy i regeneruje. Naprzemiennie zwęża i rozszerza naczynia krwionośne, w efekcje oczyszcza, odżywia i dotlenia skórę, oraz redukuje cellulit i ujędrnia ciało. 
Czas: 10 - 20min./Cena: 30zł
Masaż "slim extreme" – autorski masaż
Jest to połączenie masażu bańką chińską z masażem lodem. Jest najbardziej efektywną metoda walki z cellulitem i utraconą elastycznością powłok skórnych. Polecany dla osób zdyscyplinowanych :) 
Czas: 60 - 70min./Cena: 80zł
Masaż - drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny to bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu, pozwalający szybko udrożnić zalegający płyn limfatyczny w kończynach i tym samym zlikwidować obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego. Drenaż wykonywany jest jedynie na poziomie skóry i tkanki podskórnej. Z powodzeniem może być stosowany we wszelkiego rodzaju obrzękach kończyn dolnych (wrodzone i nabyte obrzęki limfatyczne) jak i górnych (np. po mastektomii - amputacja piersi, kiedy węzły chłonne pachowe są wycięte i odpływ limfy do tych naczyń jest niemożliwy, co powoduje obrzęki). Polecany jest również w skręceniach, stłuczeniach w celu usunięcia opuchlizny oraz innych sytuacjach gdzie dochodzi do zaburzeń układu limfatycznego.
Czas: 20 - 30min./Cena: 40zł
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego